Waterone Waterone Waterone

Referanslar

Kumtel Kumtel
KUMTEL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI A.Ş ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Vestel Vestel
İzmirin birçok bayisinde içme suyu sistemi kurulmuştur.
İzmir Özel Saint Joseph Lisesi İzmir Özel Saint Joseph Lisesi
İZMİR ÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESi ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Altınova Belediyesi Altınova Belediyesi
ALTINOVA BELEDİYESİ - BALIKESİR ile yapılan anlaşmada şehir şebeke suyu dezenfeksiyon ünitesi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Ege Üniversitesi
2013 yılında Ege Üniversitesi ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu anlaşması yapılmıştır. Sistemin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.
Uğur Uğur
2010 yılında Uğur ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı olarak yapılmaktadır.
Baydöner Baydöner
2012 tarihinde baydöner ile yapılan anlaşmada içme suyu için sistem kurulmuştur.2015 tarihinde bakımları yapılarak devreye alınmıştır.
Park Bergama Park Bergama
PROSES SUYU & İÇME SUYU / TERS OSMOZ-YUMUŞATMA-UV

BERGAMA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ile yapılan anlaşmada içme ve proses suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Köfteci Ramiz Köfteci Ramiz
Köfteci Ramiz ile 2015 Eylül tarihinde içme suyu sistemi anlaşması yapılmıştır. Sistem bakımları düzenli yapılmaktadır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Yurdu Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Yurdu
DOKUZ EYLÜL ÖĞRENCİ YURDU ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Urla Belediyesi Çay Ocağı Urla Belediyesi Çay Ocağı
Urla Belediyesi Çay Ocağı ile 2010 Mart ayında yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı olarak yapılmaktadır.
Yatağan Termik Santral Yatağan Termik Santral
YATAĞAN TERMİK SANTRALİ - MUĞLA ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Ulusal Kalp Hastanesi Ulusal Kalp Hastanesi
ULUSAL KALP HASTANESİ ile yapılan anlaşmada proses suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Türkan Özilhan Bornova Trafik Hastanesi Türkan Özilhan Bornova Trafik Hastanesi
TÜRKAN ÖZİLHAN BORNOVA TRAFİK HASTANESİ ile yapılan anlaşmada proses suyu - dezenfeksiyon ünitesi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

İzmir Türk Koleji Ana Okulları İzmir Türk Koleji Ana Okulları
İZMİR TÜRK KOLEJİ ANA OKULLARI ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Tıpsan Tıpsan
TIPSAN ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ted Koleji Ali Ağa Koleji Vakfı Ted Koleji Ali Ağa Koleji Vakfı
TED KOLEJİ ALİ AĞA KOLEJİ VAKFI ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Şişecam Asmaş Şişecam Asmaş
ŞİŞECAM / ASMAŞ ile yapılan anlaşmada proses suyu arıtma sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Şarlak Doğal Kaynak Suyu Şarlak Doğal Kaynak Suyu
ŞARLAK DOĞAL KAYNAK SUYU ile yapılan anlaşmada kaynak suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Salihli Özel Sağlık Hastanesi Salihli Özel Sağlık Hastanesi
SALİHLİ ÖZEL SAĞLIK HASTANESİ ile yapılan anlaşmada distile (saf) su sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Rasyonel Kimya Rasyonel Kimya
RASYONELKİMYA ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Özel Cansın Öğrenci Yurdu Özel Cansın Öğrenci Yurdu
ÖZEL CANSIN ÖĞRENCİ YURDU ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Olivos Yağ Sanayi Olivos Yağ Sanayi
OLİVOS YAĞ SANAYİ A.Ş. ile yapılan anlaşmada saf su prosesi sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Nets Club Güzellik Merkezi Nets Club Güzellik Merkezi
NETS CLUB GÜZELLİK MERKEZİ ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Menemen Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Menemen Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
MENEMEN DEVLET HASTANESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. 
Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Özel Medi Güven Hastanesi Özel Medi Güven Hastanesi
ÖZEL MEDİ GÜVEN HASTANESİ ile yapılan anlaşmada destile (saf) su sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Makine Kimya Endüstrisi Makine Kimya Endüstrisi
MAKİNE KİMYA ENDÜSTRİSİ ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Krea Makina Krea Makina
KREA MAKİNA LTD. ŞTİ. ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Kemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Kibar Holding Kibar Holding
Kibar Holding ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ege Umut Hastanesi Ege Umut Hastanesi
Ege Umut HASTANESİ ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Karaoğlu Yapı Karaoğlu Yapı
KARAOĞLU SİTESİ ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Türkiye Jokey Kulubü Türkiye Jokey Kulubü
TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ ile yapılan anlaşmada içme ve proses suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Uydukent İpek İnşaat Uydukent İpek İnşaat
UYDUKENT /İPEK İNŞAAT ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır. 

Hilal Gıda Hilal Gıda
HİLAL GIDA A.Ş ile yapılan anlaşmada proses suyu (otomatik klorlama, otomatik kum filtre, otomatik aktif karbon filtre, ultra viyole, dezenfeksiyon sistemi) sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Güven Haddecilik Güven Haddecilik
GÜVEN HADDECİLİK ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Gizli Bahçe Lidaki Restaurant Gizli Bahçe Lidaki Restaurant
GİZLİ BAHÇE LİDAKİ RESTAURANT ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ege Analiz Ege Analiz
EGE ANALİZ ile yapılan anlaşmada distile (saf) su, ters ozmos, de iyonize  sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Öğrenci Yurdu Ege Üniversitesi Öğrenci Yurdu
EGE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİYURDU ile yapılan anlaşmada Arsenik giderimi için  Reverse Osmosis sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ege Nar Yemek Fabrikası Ege Nar Yemek Fabrikası
EGE NAR YEMEK FABRİKASI ile yapılan anlaşmada içme ve proses suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Ege Chelab Gıda ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarı Ege Chelab Gıda ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarı
EGE CHELAB GIDA VE ENDÜSTRİYEL ANALİZ LABORATUVARI ile yapılan anlaşmada distile (saf ) su , ters ozmos, de iyonize sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Özel Buca Doruk Tıp Merkezi Özel Buca Doruk Tıp Merkezi
ÖZEL BUCA DORUK TIP MERKEZİ ile yapılan anlaşmada distile (saf) su, ter ozmos, de iyonize sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Doğuş Vana Doğuş Vana
DOĞUŞ VANA SAN. A.Ş. ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Çinkanlar Kimya Çinkanlar Kimya
ÇİNKANLAR KİMYA A.Ş ile yapılan anlaşmada içme ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Bostanoğlu Yapı Bostanoğlu Yapı
UYDUKENT BOSTANOĞLU İNŞAAT ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Bodrum Fırkateyni Bodrum Fırkateyni
BODRUM FIRKATEYNİ ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Blackspade Tekstil Blackspade Tekstil
BLACKSPADE TEKSTİL İÇ GİYİM ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Bekemler Otomotiv Bekemler Otomotiv
BEKEMLER OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. ile yapılan anlaşmada içme  ve kullanma suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Asmaş Ağır Sanayi Makinaları Asmaş Ağır Sanayi Makinaları
ASMAŞ AĞIR SANAYİ MAKİNALARI A.Ş ile yapılan anlaşmada içme ve proses suyu projesi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Altaş Metal Altaş Metal
ALTAŞ METAL ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Alpler Traktör Alpler Traktör
ALPLER TRAKTÖR ile yapılan anlaşmada filtrasyon sistemi, mikrobiyolojik arıtım ve tersosmoz sistemleri kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Alkim Alkim
SODAŞ ALKİM KİMYA - ÇEŞME KORA YALI EVİ ile yapılan anlaşmada deniz suyu arıtım sistemi kurulumu gerçekleşmiştir. Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Doğuş Vana Sanayi Doğuş Vana Sanayi
DOĞUŞ VANA SAN. A.Ş. ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.
Meb Öğretmen Evi Meb Öğretmen Evi
T.C. M.E.B ÖĞRETMENEVİ  ile yapılan anlaşmada içme suyu sistemi kurulumu gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

Nato Nato
NATO ile yapılan anlaşmada revizyon işlemi gerçekleşmiştir.Sistemin bakımları düzenli ve devamlı yapılmaktadır.

X

Su arıtma cihazları hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

Gönder